Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Svatba snů

Během léta se koná nejvíce svateb za celý rok. Letní slunečné počasí k tomu přímo vybízí. Jsou lidé kteří chtějí mít svatbu třeba v zimě, protože i ta má svoje kolo. Jakákoliv svatba může být kouzelná a nezapomenutelná, pokud si vyhrajete s její přípravou. Většina nevěst si ji chce naplánovat sama, protože chtějí aby byla přesně podle jejich představ. Každá svatba je jiná a každá je krásná. To jaká svatba bude se odvíjí nejen od toho kolik lidí na ní bude a kde bude probíhat, ale i od toho jaká bude zábava.

karty kouzelník

Nudnou svatbu? Ne!
Svatba by měla být především zábavná. Je to sice společenská událost, která by měla být svým způsobem vážná, ale pouze sedět celou dobu za stolem není nejlepší nápad. Abyste všichni měli na svatbu krásné vzpomínky, je potřeba se postarat i o zábavu. Svatba je sice o novomanželích, rodinách a přátelích, ale i o dobrém jídle a pití. Jenže nikdo nevydrží hodiny jen tak sedět a jíst, je potřeba se taky zabavit. K tomu slouží svatební programy. Každý pár má na své svatbě jiný program. Volí jej podle toho jaké mají na svatbě hosty a jak dlouho svatba trvá. Většinou se svatby konají až do pozdních nočních hodin, a pokud si ji chcete opravdu užít, měli byste svému svatebnímu programu věnovat nějaký ten čas.

nevěsta a družičky

Stálicí jsou hry
Na svatbě se sice deskové ani karetní hry nehrají, protože hry by měly zabavit všechny bez výjimky. Většinou se na svatbu volí přímo vymyšlené svatební hry, které se týkají třeba toho jak se nevěsta a ženich vzájemně znají, jaké jsou jejich zlozvyky nebo kvízy pro svatebčany. S čím ale rozhodně všechny překvapíte je speciální zábava na svatbu. Kouzelnické vystoupení není příliš obvyklé, ale rozhodně si ho všichni užijí. Jde o skvělé zpestření každé svatby. Uvidíte spoustu kouzelnických triků a kouzel zabaví všechny věkové skupiny.