Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Autopůjčovna v Praze 9 pronajímá vozidla i v zimě


Pražský devátý obvod se nachází v severovýchodní části města, která navazuje na dálnici D 10, směřující z Prahy do Liberce. Při troše štěstí jste z Černého Mostu v Liberci za hodinu, a máte pak spoustu času, jestliže máte v úmyslu užít si tu báječný víkend nebo týdenní pobyt v Jizerských horách. Někteří nadšenci do zimních sportů jezdí v období mezi prosincem a březnem do Jizerských hor lyžovat a za slunečného počasí je tamní krajina tak krásná, že možná zatoužíte objevovat její tajemství i v letním období.

zimní hory

Vypravit se do Jizerských hor můžete na vlastní pěst buď autobusem, anebo osobním automobilem, který je také výrazně pohodlnější a komfortnější, jistě není třeba popisovat, jaké to je cestovat v zimě s lyžemi a sportovní taškou nebo batohem, prodírat se davy lidí na nástupištích autobusových nádraží, a také stát na horách v mrazivém počasí ve frontě před nastupováním do autobusu. Máte-li k dispozici svoje auto, váš program nebude mít praktiky nikdo šanci měnit a zasahovat do něj, a vy si tak určíte sami harmonogram cestování i samotného využívání volného času.

krása hor

Jenže co když vlastní vůz nemáte, anebo se vám na něm objevila technická závada, a vozidlo je nepojízdné? Tehdy pak může přijít vhod autopůjčovna v Praze 9.

Vozidla z autopůjčoven jsou dostupná po celý rok, tedy i v zimním období. Nemusíte pak být závislí na jízdních řádech a nepříjemnostech spojených s tímto způsobem cestování, ale to není vše, pronájem vozidla oceníte i proto, že dálkové i místní autobusy nezajíždí v horách do každé dědiny, například chcete-li se ubytovat na Mariánské hoře v Albrechticích v Jizerských horách, tam budete bez auta prakticky odříznutí a budete nuceni absolvovat poměrně náročné a zdlouhavé stoupání z údolí od albrechtické pošty, do horních pasáží Mariánské hory. A s lyžemi na ramenou je to podobné, jako v úvodní pasáži filmu „Sněženky a machři“.