Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Máte doma koberce?


Ještě za dob našich babiček měl doma koberce každý. Minimálně u televize nebo pod jídelním stolem se koberec našel. Babičky říkávaly že je dobré mít pod nohama teplo, ale dnes když má většina lidí podlahové topení koberce často nemají opodstatnění. Ježe určitě si doma netopíte celý rok abyste měli teplou podlahu, takže nejspíš minimálně dětem do pokoje koberec stejně dáte. A pokud máte na podlahách třeba vinyl nebo dlažbu, pravděpodobně alespoň kusový koberec mít budete, aby si měly děti na čem hrát, když vy budete například vařit.

kbelík voda

V podstatě existují tři výšky vlasů, ze kterých se koberce vyrábí. Dlouhý, střední a nízký vlas. Každý koberec se hodí jinam, a domů byste si měli pořídit spíše vyšší vlas, který opravdu hřeje. Jenže problém nastává v případě že budete chtít koberec vyčistit. Právě vyučí vlas má tu nevýhodu, že se v něm velice dobře drží nečistoty. A proto lidé hodně váhají zda si koberec pořídí nebo ne. Když už ho doma máte, je nutné se ho naučit čistit a minimálně jednou do roka si zavolat firmu, která u vás na místě provede mokré čištění koberce.

světlý koberec

Proč to nechat na firmě?
Někteří lidé si myslí že je zbytečné volat a platit firmě za to že vám vyčistí koberec. Jenže zatímco firma má hotovo za pár minut, vy se budete krčit na zemi, drhnout koberec kartáčem a mnoha čistidly a výsledek bude nejasný. Potom budete muset nechat někde koberec uschnout, a pokud bydlíte v bytě kde máte málo místa, nebude to moc pohodlné čekání. Firma má hotovo téměř hned a rovnou vám může vyčistit polstrování, matrace nebo sedačku. Tepování je nejšetrnější způsob čištění tkanin.

Čištění mokrou cestou je rychlé a velice účinné a špína vám bude mizet před očima. Zavolejte nám a nechte vyčistit i svoje koberce, které dostávají hlavně s dětmi a zvířaty pořádně zabrat. Budete překvapeni jak je to snadné.