Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Čekáte holčičku?

Někteří rodiče chtějí mít své dítě oblékané podle barev, které jsou pro dané pohlaví typické. Většinou jde o růžovou a fialovou barvu pro holčičky a modrou a zelenou pro chlapečky. V módě jsou i zemité barvy, které se hodí pro obě pohlaví. Kromě oblečení se dají sehnat v požadovaných barvách i hračky, doplňky a vybavení do pokojíčku a v neposlední řadě také kočárek. Část rodičů kupuje kočárek v neutrálních barvách i přesto že ví jestli budou mít holčičku nebo chlapečka, ale jsou i rodiče, kteří chtějí mít i barevný kočárek. A jaký jiný než růžový kočárek zvolit pro holčičku?

procházka s kočárkem

Vybrat kočárek je většinou běh na dlouhou trať. Je velmi důležité nenechat se zlákat designem, což je zejména u rodičů holčiček poměrně těžký úkol. Nicméně u kočárku je třeba sledovat mnohem důležitější vlastnosti než jeho vzhled. Kočárek byste si měli oba dva osobně vyzkoušet, protože je potřeba, aby vám seděl výškově. Měl by mít nastavitelnou rukojeť a zejména ženy by si jej měly zkusit složit a rozložit. Mnoho kočárků má sice pevný podvozek, ale je to vykoupeno tím, že je kočárek neskladný, v autě zabere spoustu místa a je těžký a špatně se s ním manipuluje. To všechno zjistíte jedině v případě že si kočárek vyzkoušíte osobně.

fialový kočárek

V každém dobrém obchodě s dětským zbožím pro vás budou mít pochopení a nebudou mít problém vám kočárek předvést se vším všudy. Na všechny otázky které vás napadnou se rozhodně zeptejte hned na místě. Každý kočárek má jiné příslušenství, zeptejte se i na to, co je u kterého kočárku v ceně a co je potřeba dokoupit.

První kočárek s hlubokou korbou by měl mít korbu dost velkou na to, aby se do ní vešlo miminko i se zimním fusakem. Jen málo kočárků má natolik velkou korbu, že nebude problém do ní nacpat miminko i s opravdu tlustým zimním fusakem. Vybírejte pečlivě abyste se vrhli zklamání.