Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Co dovoluje dámský šatník

Že se oblékáme podle druhu události na kterou jdeme je naprosto v pořádku. Kdyby neexistovala žádná společenská pravidla, žili bychom jako v džungli. Je správné že si nějakým způsobem regulujeme, že například do divadla nepůjdeme v teplákách. Jenže společnost i mimo společenské události jakýmsi způsobem chce ovlivňovat co ostatní nosí ve svém volném čase. Všichni víme že bychom se měli oblíkat úměrně věku, společenskému postavení a podobně, a že bychom neměli chodit jako strašidla. Nicméně diktovat ženám jestli mají nosit podprsenku nebo ne je docela velký zásah do jejich osobnostních práv.

černá podprsenka

Podprsenka je už dlouhé roky nedílnou součástí dámských šatníků. Některé ženy ji nosí pomalu i na spaní. Přitom je spousta oblečení, pod které se podprsenka nenosí. Nevypadá dobře když vyčuhuje z velkého výstřihu ať už na hrudníku nebo na zádech. Špatně zvolená podprsenka je módní faux pas, kterého se většina žen dopouští stále dokola. Bylo by daleko lepší chodit bez ní, ale to si mnoho žen nedokáže ani představit. Společnost se na ženy, které podprsenku nenosí, nedívá zrovna přívětivě, a proto ženy raději chodí v ní, i když se to nenosí.

sexy žena

Kde všude je podprsenka nežádoucí?
Existují topy či halenky nebo šaty, které mají buď průhledný živůtek a nebo mají korzet, či výstřih na zádech. Pod takové oblečení se podprsenka nenosí ani v případě že jde o společenské šaty. Když žena nechce aby prsa nedržela tvar nebo aby byly vidět nadávky, existuje neviditelná podprsenka, která všechny tyto problémy vyřeší. Je skvělá v tom že je vyrobená ze silikonu, nemá zapínání ani ramínka a drží sama na těle. Pod oblečením není vidět, takže módní trapas je zažehnán a žena tak může vyrazit ven v čem chce bez ohledu na kohokoliv. Tyto podprsenky si získávají velkou popularitu, protože prsa krásně podrží tak jak je potřeba.