Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Dress code na svatbu

Vzpomínám si, jak jsme s kamarádku byly pozvány na svatbu, kterou měla naše třetí kamarádka. Stále jsme obě dvě jsem nevěděly, co si vezmeme na sebe. A když se k nám přidal potom také náš kamarád, tak jsme už vůbec netušili, jak se všichni tři sladit, aby kamarádka byla spokojená. Takže jsme s kamarádkou a kamarádem šli do jednoho svatebního salonu, kdy mají nejen oblečení pro nevěsty anebo družičky a hosty na svatbu, ale také krásné obleky pro muže, když jdou na svatbu jako hosté. S přáteli jsme vůbec netušili, co si vybrat. Naše kamarádka, která se vdávala, tak nám řekla, ať si oblečené opravdu cokoliv, co se nám bude líbit.

Svatba byla krásná.

Takže jsme s kamarády vůbec netušili, jak tohle provedeme. Byli jsme nerozhodní a myslím si, že nám chybělo to, aby nám kamarádka řekla nějaký skvělý a vhodný dress code. Nakonec tedy, aby nám to kamarádka usnadnila, tak by se jí líbilo, kdybychom měli růžové šaty a náš kamarád růžovou košili. Docela jsme se zasmáli, protože tohle byl můj prvotní nápad. Růžová barva je super! Protože podle mého názoru se růžová barva na svatbu samozřejmě hodí. A je to taková krásná, něžná barva a veselá, takže na svatbu bude naprosto ideální. A dokonce i mému příteli vůbec nevadilo, že si vezme na svatbu růžovou košili.

I na svou svatbu se těším.

Ani tohle nevadilo našemu kamarádovi. A protože kamarádka je plnoštíhlá, tak se vybrala šaty pro plnoštíhlé na svatbu. A uznávám, že na webu lasilueta.cz jsme je našli opravdu krásné šaty pro plnoštíhlé na svatbu, které jsou opravdu geniální. A šaty pro plnoštíhlé na svatbu tady mají opravdu v různých velikostech a také vzorech a barvách, že vůbec nebudete vědět, jaké šaty si vybrat. A jaké šaty na svatbu byste si vybrali vy? tehdy mě také velmi zaujali světle modré šaty na svatbu pro plnoštíhlé. A šaty pro plnoštíhlé na svatbu třeba potom využijete i na ples.