Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Problém jménem respirační nemoci


Všichni známe nemoci jako je angína, chřipka nebo běžné nachlazení. Nejspíš se jen tak nenajde nikdo, kdo by nějakou nemoc nechytil. Alespoň rýmu má drtivá většina lidí během podzimních a zimních měsíců. Někdo má tu smůlu že onemocní i víckrát. A jak je to možné?

  • Imunita

Mnoho lidí má slabou imunitu a tak je jasné že hned chytí kdeco. Je nutné po celý rok posilovat imunitní systém, a to pomocí zdravějšího životního stylu, příslušených preparátů a také jiných forem zvyšování obranyschopnosti, jako například otužováním.

covid test

  • Bezohlednost

Nikdo nechce být minimálně jednou doma na neschopence, protože to automaticky znamená pokles příjmů, což je hlavně v dnešní době samozřejmě velký problém. A spousta lidí to řeší tím, že chodí nemocní do práce. Totéž platí u dětí ve školce, rodiče je dávají do školky i nemocné, aby s nimi nemuseli zůstávat doma. Bojí se že přijdou o práci, a tak se všichni neustále točíme v bludném kruhu.

antigenní test

Onemocnět není nic příjemného ale samozřejmě existují způsoby jak se nemoci zbavit celkem rychle. Využít můžete volně prodejné léky, které mají celkem dobrou účinnost, a můžete také využít sílu čajů a bylinek.

Nemocí je hodně
Na každou nemoc platí víceméně to stejné – klid na lůžku, paralen a čaje s medem a citronem. Co se ale týče covidu, ten je nebezpečný zejména z toho důvodu, že na něj spousta lidí umírá, a navíc úplně zbytečně. Přitom si stačí i dnes dělat doma antigenní testy, které vám hned řeknou zda nemoc máte nebo ne. Příznaky covidu se mohou snadno splést s příznaky jiných nemocí, a nebo naopak můžete být zcela zdraví, jen být přenašečem. Proto si testy dělejte i když už nejsou povinné. Pořídit si můžete na doma testovací sadu, která má rychlé a velice přesné výsledky i na nové mutace, takže se nemusíte bát že by na testy nebyl spoleh. Stačí pár minut a hned budete mít jasno.