Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Prodáváme menstruační kalhotky které jsou velice pohodlné a komfortní!

Znáte to, přicházejí vaše,, dny“ a vy nejste úplně spokojeni ani s vložkou, ani s tampónem. Nosit vložky je pro některé dívky možná lehce nehygienické a nepříjemné a někdo zase nemá rád ten pocit, kdy v,, sobě“ musí mít daný tampón. Máme pro vás příjemné řešení!! Nabízíme menstruační kalhotky, které vám zajistí zaručený komfort a pohodlí!

menstruační kalhotky

Jaké druhy kalhotek prodáváme?
Kalhotky klasické, s vysokým pasem, brazilky, nebo s krajkou. Jsou z pružného materiálu, pohodlné, volné, dejte si pozor na velikost. Ideálně si objednejte menší velikost, než máte, jsou volné a mohou pak být trochu větší! Ideální je vaše klasická velikost! Jsou různé verze na slabou nebo střední menstruaci, je to silná vrstva – nic by totiž nemělo protéci. Nosí se po celý den, ale můžete si je více měnit. Jsou z dobře schnoucího materiálu, jsou dobrým řešením především na spaní! Můžete je nosit přes den i na noc, podle toho, jak budete chtít! Pokud si je vezmete v noci tak ve dne si je můžete přeprat a vzít si je až uschnou večer znovu! Můžete je používat samostatně, nebo společně s kalíškem kdy vám kalhotky vydrží mnohem více hodin. Samy o sobě zaručují 8-12h. Po celém dni je opláchněte v umyvadle, dejte je prát bez aviváže do pračky, usušíte a můžete je znovu používat. Mají spoustu možností a podle počtu kapiček uvidíte kdy které nosit!! Více kapiček první dny, méně kapiček poslední dny. Také se prodávají speciální kalhotky přímo na noc!! Navíc menstruační kalhotky jsou ekologické – jsou opakovatelné a tudíž nevytváříte zbytečný odpad navíc!

menstruace

Jaké jsou klady a zápory?
Pozitiva nošení menstruačních kalhotek

-stačí 2-4 kusy na celou menstruaci
-vyměnit kalhotky stačí jen dvakrát až třikrát denně
-narozdíl od tampónů a vložek jsou šetrné k přírodě
-poskytují pocit sucha
-lze je nosit samostatně nebo ke kalíšku nebo tamponu

Negativa nošení menstruačních kalhotek

-údržba a péče (nutné každodenní praní)
-při velmi silné menstruaci bude možná nutné přidat tampon nebo vložku

My nabízíme menstruační kalhotky do vody https://myfemini.cz/.