Tizon

Určitě jde i vám o to, abyste měli co nejkvalitnější život. A co vám může v tomto ohledu jednoznačně prospět? Třeba i využití právě našeho webu.

Svatba jako z pohádky

Svatební přípravy se liší podle páru. Každý pár chce něco jiného. Téměř každá nevěsta ale touží po krásné svatbě, na kterou budou všichni vzpomínat i několik let poté. Snem každé nevěsty je mít krásnou svatbu, a nejedna nevěsta chce na svatbě i moderní a trendy věci, jako je třeba zajímavá květinová výzdoba, DJ nebo třeba netradiční místo.

vtipné oznámení

Plánování svatby začíná už po žádosti o ruku, protože o všechno svatební je velký zájem, a tak není výjimkou, že mnoho svatebních věcí je vykoupeno nebo zarezervováno už někým jiným. Je proto potřeba jednat rychle a vše co chcete si průběžně psát na seznam, který si budete odškrtávat podle toho, co už máte zařízené. Jako první naprostá většina snoubenců řeší svatební oznámení, kterým se zvou svatební hosté na svatbu, a které se tradičně rozdává a rozesílá rodině, přátelům a známým. Koho chcete pozvat, ten by měl spolu s oznámením obdržet i pozvánku ke svatebnímu stolu.

svatební jmenovka

Jaké vybrat?
Záleží na tom, co se vám líbí. Trendem posledních let je sladit styl oznámení například se svatební kyticí – tedy mít svatební kytici natisknutou i na oznámení. Nevěsty mají rády když všechno ladí, protože to vypadá luxusně a hezky. Proto volí většinou jeden ústřední motiv pro celou svatbu, a většinou jsou to právě květiny. V dnešní době je na výběr obrovské množství věcí na svatby – můžete mít doslova na co si vzpomenete. Totéž platí i u oznámení, kterých jsou v nabídkách tiskáren tisíce. Nejoblíbenější jsou tradičně spíše luxusnější oznámení, ale setkat se můžete i s vtipnými či kreslenými oznámeními.
Aby byla svatba skutečně dokonalá, je potřeba na nic nezapomenout. V tom všem shonu je to velmi těžké, proto je někdy nejlepší zavolat si na pomoc svatební koordinátorku, která vám dokáže zařídit spoustu věcí k vaší naprosté spokojenosti, a to i to, v co jste už nedoufali.